Say Systems

0212 771 00 01 info@saycelik.com.tr Harita

Başkandan

Başkandan

DOĞRULUK, ŞEFFAFLIK ve İLERİ GÖRÜŞLÜLÜK, SAY bünyesindeki görev alan tüm arkadaşlarımızın en temel benimsediği ilkeler olmuştur. Bu yaklaşım; firmamıza ve markamıza güvenen herkese en yüksek kaliteyi sunup, gurur duyacağımız bir marka olmasını sağlamıştır.

Sektörümüzde trendleri belirleyen, öncülük eden ve belki de en önemlisi, Türkiye'nin ilerlediği
yolda gerçek anlamda katkı yapan bir kurum olmayı vizyon olarak benimseyip bu yolda katkı
sağlamaya devam ediyoruz. SAY olarak hayata geçirdiğimiz tüm projelere 'YENİLİKÇİ” olma arzusuyla başladık. Bu hedefimize ulaşarak, pek çok önemli projeyi müşterilerimizin beğenisine sunduk. İş dünyasında hayal olarak görülen çalışmaları birer birer hayata geçirdik. Dünya da duş kanalları, yer süzgeçleri, seramik köşe çıtaları ve daha nice sektörde özel mimari çözümler tasarlayarak önde gelen markalar arasında yer aldık.

Bu yolda bizler için en büyük destekleyici güç müşterilerimizin beklenti ve arzuları oldu. Yaptığımız her proje, bizlere tarifi mümkün olmayan bir heyecan verdi ve inanıyoruz ki bu heyecan,başarıya açılan kapının en doğru anahtarıdır.

Tüm çalışanlarımızın ortak ilkesi olan “SÜREKLİLİK ve YENİLİKÇİLİK ilkeleri ile geleceğe yönelik bize güç veren hayallerimizle birleşince 25. yıl boyunca hiç yorulmadan koştuk ve koşmaya devam ediyoruz. Kısacası hepimizi olan bu başarı yalnızca SAY kurucularının değil, aynı zamanda şirket çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve paydaşlarımızındır.

Nice Hayal Edilen Projelerde Buluşmak Dileği ile…

Aydın Bekiroğlu
Yön. Kurulu Başkanı

 

https://www.traditionrolex.com/28

https://www.traditionrolex.com/28